Postmodernizm w czterech kątach. Czym się charateryzuje? Inspiracje do domu!

Mnogość stylów do wyboru w aranżowaniu wnętrza pozwala nam na wybranie dokładnie tego, czego oczekujemy. Już nic nas nie zaskakuje. Zastosowanie elementów postmodernizmu we wnętrzu domu dodaje charakteru. Na co warto zwrócić uwagę?

2f8676d43e543bacda252cee29bd9dd5Przede wszystkim styl przeciwstawia funkcjonalność walorom estetycznym. Meble, dodatki- wszystko jest interesujące, zaciekawia strukturą i formą. Tu nie ma miejsca na nudę!

220d744647fb1b817884dcad3abc06d0Praktyczność w domu? Nie! Wszystko jest stworzone mocnym wyrazistym kolorem. Kształty są niepowtarzalne. Żart i dowcip w tego rodzaju aranżacjach jest jak najbardziej na miejscu. Wszystko można połączyć ze sobą.

7d14a7dfac61ded0bb4bcfa5ac0a2631W stylu postmodernistycznym możemy silnie podkreślić kontrast. Spokojne stonowane wnętrze i różnobarwna mozaika na ścianie- to właśnie postmodernizm. Można również łączyć style, bawić się odcieniami, nawiązywać do minionych epok i tego co nowoczesne, oczywiście z odpowiednią dozą humoru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>